جراحی بینی جراحی بینی و پلاستیک جراحی زیبایی جراحی تخصصی بینی دکتر شفیعی
19 فوریه

لیفت آندوسکوپیک پیشانی

لیفت آندوسکوپیک پیشانی

معمولاً با گذشت زمان و تغییر هایی که بر اثر آن ، روی پوست و چهره ی اشخاص ، چین و چروک ها روی صورت و سایر نواحی  بدن افراد ظاهر می شود ، همچنین برخی مواقع  از علت هایی که افراد اخمو و خسته به نظر می رسند ، ممکن است نزدیک بودن فاصله چشم و ابرو باشد . به طور معمول به جهت درمان چین و چروک ها یا رفع آن ، متد بسیاری از نظیر جراحی ،  تزریق ژل و بوتاکس و … وجود دارد . از بهترین شیوه های جایگزین جراحی های وسیع و با عوارض ، لیفت آندوسکوپیک پیشانی  می باشد که به منظور رفع چین و چروک و اصلاح فاصله  میان ابروها و چشم ها و برطرف کردن چروک های پیشانی استفاده می شود . برای بهره گیری  از این تکنیک ، لازم است  در آغاز جلسه ی مشاوره ای با فوق تخصص زیبایی داشته باشید پس از آن نواحی که به کشش و لیفت پوست احتیاج دارد مشخص گردد و فرد می تواند در برخی موارد با بی حسی موضعی و بدون بیهوشی تحت درمان قرار گیرد . پس از آن با دو یا سه برش نیم سانتیمتری بر روی پیشانی ایجاد و دستگاه آندوسکوپیک به درون پوست راه  یابد و پزشک بعد از وارد شدن دستگاه آندوسکوپیک از راه دوربین درون را ببیند و عضله های عامل چین و چروک پیشانی را قطع کند و نزدیکی میان ابروها و فاصله بین چشم و ابرو را اصلاح می نماید .

لیفت آندوسکوپیک پیشانی

لیفت آندوسکوپیک پیشانی

عوارض لیفت آندوسکوپیک پیشانی

اگر جراحی توسط پزشک متخصص و ماهر انجام بشود ، احتمال آسیب عصب های حسی پیشانی خیلی ضعیف می باشد وعوارضی به دنبال ندارد و معمولاً  میزان ورم و خونمردگی خیلی کم است . برای انجام این جراحی در حدود 2 تا 5 ساعت زمان ، لازم است .گاهی اوقات با توجه به شرایط بیمار ،لازم است تا جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام شود . مهمترین مزیت لیفت اندوسکوپیک پیشانی و سایر قسمت های پوست این است که اسکار ناشی از عمل جراحی بسیار کم است و در قسمت پشت محل رویش مو قرار می گیرد . دوره ی نقاهت این جراحی خیلی کوتاه می باشد ، همچنین اثر بخشی جراحی ، نسبت به دیگر متد سریع تر است .

 

دکتر محمد رضا شفیعی بورد فوق تخصصی جراح پلاستیک و زیبایی ( جراحی بینی , جراحی بینی استخوانی , جراحی بینی گوشتی , مراقبت های بعد از جراحی بینی , رینوپلاستی )

دکتر محمدرضا شفیعی

درباره نویسنده

جراحی پلاستیک | جراحی بینی | جراحی سینه | پیکرتراشی
دکتر محمدرضا شفیعی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران ، دارای بورد فوق تخصصی با شماره نظام پزشکی : 54957 با انجام جراحی های زیبایی بدن ، جراحی بینی ، جراحی زیبایی سینه ، جراحی آندوسکوپیک ، و ...

پاسخ

Call Now Button